Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- w całym serwisie

Newsletter

Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje na temat Biuletynu? Zapisz się!

Nawigacja

Treść strony

Wykaz radnych VI kadencji Rady Miasta Żyrardowa

Przewodniczący Rady Miasta Żyrardowa

  •  Bogdan Zieliński   -    Komitet Wyborczy Wyborców - WSPÓLNOTA I CENTRUM, Klub Rady Miasta Żyrardowa "Porozumienie Samorządowe Żyrardów",  bzielinski@zyrardow.pl

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Żyrardowa

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Żyrardowa

 

Jacek Czubak

  • Komitet Wyborczy Wyborców - ŻYRARDÓW - TAK PO PROSTU,  Klub Rady Miasta Żyrardowa "Bezpatryjne Centrum i Żyrardów Tak Po Prostu" jczubak@zyrardow.pl, numer tel. 536 400 199

Maciej Dukaczewski

  • Komitet Wyborczy Wyborców - WSPÓLNOTA I CENTRUM, Klub Rady Miasta Żyrardowa "Porozumienie Samorządowe Żyrardów", mdukaczewski@zyrardow.pl

Krzysztof Dziwisz

  • Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Klub Rady Miasta Żyrardowa "Przymierze dla Żyrardowa", kdziwisz@zyrardow.pl

Hanna Fibich

  • Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, Klub Rady Miasta Żyrardowa "Platforma dla Żyrardowa", hfibich@zyrardow.pl

Jarosław Gejcyg

  • Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, Klub Rady Miasta Żyrardowa "Platforma dla Żyrardowa", jgejcyg@zyrardow.pl

Monika Gwiaździńska - Wrzesień

Jerzy Jankowski

  • Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, j.jankowski@zyrardow.pl

Anna Maria Kozłowska

  • Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, Klub Rady Miasta Żyrardowa "Platforma dla Żyrardowa", akozlowska@zyrardow.pl

 

Eligiusz Łukasiewicz

Beata Marzęda - Przybysz 

  • Komitet Wyborczy Wyborców - WSPÓLNOTA I CENTRUM, Klub Rady Miasta Żyrardowa "Bezpartyjne Centrum i Żyrardów Tak Po Prostu", bmarzeda@zyrardow.pl, numer tel:600 933 990.

Robert Loppe

  • Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, Klub Rady Miasta Żyrardowa "Platforma dla Żyrardowa",  rloppe@zyrardow.pl

Jerzy Naziębło

  • Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, Klub Rady Miasta Żyrardowa "Platforma dla Żyrardowa", jnazieblo@zyrardow.pl

Grzegorz Ratajczyk

  • Komitet Wyborczy Wyborców - WSPÓLNOTA I CENTRUM, Klub Rady Miasta Żyrardowa "Porozumienie Samorządowe Żyrardów", gratajczyk@zyrardow.pl

Marcin Rosiński

  • Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, numer telefonu do kontaktu: 508-186-046, mrosinski@zyrardow.pl

Arkadiusz Marek Rzepecki

Roman Skrobisz

  • Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, Klub Rady Miasta Żyrardowa "Platforma dla Żyrardowa" rskrobisz@zyrardow.pl

Wiesława Suchecka  

  • Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, Klub Rady Miasta Żyrardowa "Platforma dla Żyrardowa", wsuchecka@zyrardow.pl

Marek Treliński

  • Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Klub Rady Miasta Żyrardowa "Przymierze dla Żyrardowa", mtrelinski@zyrardow.pl

Tomasz Zubowicz

  • Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Klub Rady Miasta Żyrardowa "Przymierze dla Żyrardowa", tzubowicz@zyrardow.pl

 

 

drukuj

  • autor informacji: Rada Miasta Żyrardowa
    data wytworzenia: 2010.12.02
  • opublikował: Renata Jędrzejewska
    data publikacji: 2010-12-07 12:50
  • zmodyfikował: Renata Jędrzejewska
    ostatnia modyfikacja: 2014-07-01 12:57

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 17348
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2014-07-01 12:57

Urząd Miasta Żyrardowa

Pl. Jana Pawła II Nr 1
96-300 Żyrardów

Numer konta bankowego Urzędu Miasta Żyrardowa
PKO Bank Polski
63 1020 1026 0000 1702 0272 9325

Kod terytorialny (TERYT): 1438011

Miasto Żyrardów
REGON: 750148650
NIP: 8381464722

Urząd Miasta Żyrardowa
REGON: 000592897
NIP: 8381751516

Dane kontaktowe

tel: +48 46 858 15 00
fax: +48 46 858 15 11
e-mail: urzad@zyrardow.pl

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Godziny urzędowania

Urząd:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 8:00-16:00
środa: 8:00-18:00

Kasa:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 8:00-16:00
środa: 8:00-18:00

Prezydent Miasta przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w każdą środę w godz. 16:00-17:00

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 5956547
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2017-11-23 15:15

Stopka strony

Projekt i wykonanie: extranet.pl