Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- w całym serwisie

Newsletter

Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje na temat Biuletynu? Zapisz się!

Nawigacja

Treść strony

Nazwisko i imię

Funkcja

Okręg

adres e-mail

Bińkowska - Chuda Wiesława

Radna Rady Miasta Żyrardowa

5

wbinkowska-chuda@zyrardow.pl

Brzycki Przemysław

Radny Rady Miasta Żyrardowa

12

pbrzycki@zyrardow.pl

Gejcyg Jarosław

Radny Rady Miasta Żyrardowa

15

jgejcyg@zyrardow.pl,

j.gejcyg@wp.pl

Gwiaździńska – Wrzesień Monika

Radna Rady Miasta Żyrardowa

18

mgwiazdzinska-wrzesien@zyrardow.pl

 

Jankowski Jerzy

Radny Rady Miasta Żyrardowa

13

jjankowski@zyrardow.pl

Kapusta Józef

Radny Rady Miasta Żyrardowa

4

kapustaj@wp.pl

Koźbiał Mariusz

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Żyrardowa

20

mkozbial@zyrardow.pl

Marzęda-Przybysz Beata

Radna Rady Miasta Żyrardowa

11

bmarzeda-przybysz@zyrardow.pl

Mirgos Ryszard

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Żyrardowa

1

rmirgos@zyrardow.pl

Naziębło Jerzy

Radny Rady Miasta Żyrardowa

6

jnazieblo@zyrardow.pl

Rosiński Marcin Hubert

Przewodniczący Rady Miasta Żyrardowa

2

mrosinski@zyrardow.pl

Rzeczycka Barbara

Radna Rady Miasta Żyrardowa

16

brzeczycka@zyrardow.pl

Rzepecki Arkadiusz

Radny Rady Miasta Żyrardowa

14

arzepecki@zyrardow.pl

Rybicki Robert

Radny Rady Miasta Żyrardowa

9

rrybicki@zyrardow.pl

Sowa Arkadiusz Piotr

Radny Rady Miasta Żyrardowa

7

asowa@zyrardow.pl

Stefańska Grażyna

Radna Rady Miasta Żyrardowa

3

gstefanska@zyrardow.pl

Studziński Marek

Radny Rady Miasta Żyrardowa

19

mstudzinski@zyrardow.pl

Treliński Marek

Radny Rady Miasta Żyrardowa

21

mtrelinski@zyrardow.pl

Tkacz Michał

Radny Rady Miasta Żyradowa

10

mtkacz@zyrardow.pl

Wardziak Sławomir Zbigniew

Radny Rady Miasta Żyrardowa

8

swardziak@zyrardow.pl

Zawiślański Marcin

Radny Rady Miasta Żyrardowa

17

mzawislanski@zyrardow.pl

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 1237
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2017-07-25 15:56

Urząd Miasta Żyrardowa

Pl. Jana Pawła II Nr 1
96-300 Żyrardów

Numer konta bankowego Urzędu Miasta Żyrardowa
PKO Bank Polski
63 1020 1026 0000 1702 0272 9325

Kod terytorialny (TERYT): 1438011

Miasto Żyrardów
REGON: 750148650
NIP: 8381464722

Urząd Miasta Żyrardowa
REGON: 000592897
NIP: 8381751516

Dane kontaktowe

tel: +48 46 858 15 00
fax: +48 46 858 15 11
e-mail: urzad@zyrardow.pl

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Godziny urzędowania

Urząd:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 8:00-16:00
środa: 8:00-18:00

Kasa:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 8:00-16:00
środa: 8:00-18:00

Prezydent Miasta przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w każdą środę w godz. 16:00-17:00

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 5828410
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2017-10-18 15:01

Stopka strony

Projekt i wykonanie: extranet.pl