Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Miasta Żyrardowa

Wyszukiwarka

Odnośniki

Kalendarium

«październik 2020»
PnWtŚrCzwPtSobNd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Przejdź do: www.zyrardow.pl

Treść strony

Stała Komisja Kultury, Promocji Miasta i Spraw Społecznych Rady Miasta Żyrardowa została powołana Uchwałą Nr III/17/18 z dnia 17 grudnia 2018 r.

 

Skład:

1. Jerzy Naziębło – Przewodniczący

2. Elżbieta Wrońska – Wiceprzewodnicząca

3. Monika Gwiaździńska-Wrzesień (powołana Uchwałą Nr VI/59/19 z dnia 21 lutego 2019 r.)

4. Anna Maria Kozłowska

5. Teresa Lefelt

6. Edyta Lubańska

7. Arkadiusz Sowa

 

Przedmiot działania Komisji Kultury, Promocji Miasta i Spraw Społecznych stanowią zagadnienia z zakresu:

  • funkcjonowania pomocy społecznej w mieście,
  • ochrony zdrowia,
  • bezrobocia,
  • współpracy z organizacjami pozarządowymi,
  • kultury i promocji Miasta.

drukuj ()

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Rada Miasta Żyrardowa
    data wytworzenia: 2018-12-17
  • opublikował: Dorota Rdest
    data publikacji: 2018-12-19 09:40
  • zmodyfikował: Dorota Rdest
    ostatnia modyfikacja: 2020-09-24 09:52

Rejestr zmian

  • zmieniono 2018-12-18 12:41 przez Dorota Rdest
  • zmieniono 2018-12-19 08:19 przez Dorota Rdest
  • zmieniono 2018-12-19 09:39 przez Dorota Rdest
  • zmieniono 2019-01-08 11:23 przez Dorota Rdest
  • zmieniono 2019-03-06 13:45 przez Dorota Rdest
  • zmieniono 2019-11-13 13:22 przez Dorota Rdest
  • zmieniono 2020-09-24 09:52 przez Dorota Rdest

« wstecz

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 5295
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2020-09-24 09:52