Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Miasta Żyrardowa

Wyszukiwarka

Odnośniki

Kalendarium

«październik 2020»
PnWtŚrCzwPtSobNd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Przejdź do: www.zyrardow.pl

Treść strony

Stała Komisja ds. Samorządów Mieszkańców Rady Miasta Żyrardowa została powołana Uchwałą Nr III/21/18 z dnia 17 grudnia 2018 r.

 

Skład:

1. Krzysztof Skrobisz – Przewodniczący

2. Józef Kapusta

3. Robert Latek

4. Marek Treliński

5. Elżbieta Wrońska

 

Przedmiot działania Komisji ds. Samorządów Mieszkańców stanowia zagadnienia z zakresu:

  • współpracy z samorządami mieszkańców,
  • opiniowania społecznych inicjatyw infrastrukturalnych.

drukuj ()

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Rada Miasta Żyrardowa
    data wytworzenia: 2018-12-17
  • opublikował: Dorota Rdest
    data publikacji: 2018-12-19 09:50
  • zmodyfikował: Dorota Rdest
    ostatnia modyfikacja: 2020-09-24 10:24
Protokoły z posiedzeń Komisji

2018

2019

2020

17.12.2018

10.01.2019

11.02.2019

27.08.2019

05.12.2019

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 5990
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2020-09-24 10:24